Zabawki kaszubskie

Bywają dni kiedy wolelibyśmy nie być dojrzali… są chwile kiedy chcemy wrócić do tamtych beztroskich dziecięcych chwil spędzonych na szalonych zabawach, skakaniu po łóżeczkach , robieniu z koca i krzeseł wigwamu, a potem chowaniu tam swoich najważniejszych skarbów.

Teraz zabawki czy mebelki są czasem ważniejsze dla bobasów , jak kiedyś dla nas. Poza małą różnicą : obecnie bywają bardziej kształcące , śliczniejsze i bardziej barwne.Kolorowe i niepowtarzalne ekologiczne zabawki z tekruty to spełnienie niezmiennych dziecięcych marzeń.

Najlepiej, kiedy powstają z sercem i miłością, są piękne, ale i praktyczne. Najlepiej byłoby, gdyby podobały się i dzieciom i ich rodzicom, a takie są właśnie meble Sebra oraz zabawki z tektury w naszej firmie .

Sklep internetowy bavi.pl zrodził się jako synteza pasji architekta i życiowej misji mamy. Dla właścicielki sklepu, która sama jest mamą uroczej dwójki jakość produktów , ich trwałość i funkcjonalność są najważniejsze podstawą. Nowoczesne pościel dla dzieci to połączenie najnowszych trendów i wymagań dziecka.

Dba o to by oferowane zabawek inspirowały, cieszyły I rozwijały, testując większość na swojej rodzinie .

Dodaj komentarz