Tadex S.C. – obróbka metali

Firma Usługowa Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b prowadzi profesjonalną obróbką metali i obróbką skrawaniem na bezkonkurencyjnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany skutkuje tym że działalność firmy Tadex S.C. jest wybitnie bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to podstawowe podmioty działania tej firmy. Team firmy to pokaźny zespół działający w branży przetwarzania metali od wielu lat. Wybitni eksperci firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie obrabiania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. świadczy również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych tylko dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane oprogramowaniem komputerowym (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie niebywale lepszych rezultatów obróbki metalu i znacznie bardziej precyzyjnej dokładności skrawania metali niżeli drogi tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Dodatkowo oprócz doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest oczywiście flota w postaci nowoczesnych maszyn służącychdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Idealnie wyposażona hala produkcyjna zapełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Usługowa Tadex S.C. reklamuje swoją ofertę na renomowanych międzynarodowych targach związanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta okazanabyła między innymi na wystawach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Urządzenia numeryczne do obróbki skrawaniem CNC jakimi skrawa firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej EAGLE 25 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum tokarskie DUGARD 42 TT (42 SUB) dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy Tadex S.C z Częstochowy.

Dodaj komentarz