Rowy noclegi

Nieduża wioska rybacka położona w gminie Ustka będąca również malutkim portem rybackim posiada wśród miłośników wypoczynku nad morzem niemałe grono wielbicieli. Jest to miejsce nad morzem z charakterem oraz klimatem, czego właśnie poszukują mieszkańcy dużych aglomeracji pragnący odmiany od wielkomiejskości.

Rowy noclegi w domkach letniskowych czynnych przeważnie sezonowo, ale także w domach mieszkańców i pensjonatach wyrastających z ziemi jak przysłowiowe grzyby po deszczu na alejkach wybudowanych w ostatnim czasie na łąkach, gdzie wcześniej wypasano krowy oferuje od zaraz.

Wiejskość Rowów, a jednocześnie dostęp do zdobyczy cywilizacji w postaci bazy noclegowej, restauracji i barów, usług wszelkiego rodzaju, dają komfort wypoczynku w czasie wakacji nad morzem. Jeżeli ktoś z planujących w tym miejscu wakacje lub weekend nie znajdzie miejsc noclegowych zawsze ma możliwość wsiąść w autobus kursujący do miasta portowego, siedziby gminy, a tu Ustka noclegi wynajmie wam bez wątpienia. Usteckie uzdrowisko ma lepsze połączenie autobusowe i łatwiej dojechać tu niż do Rowów, ponieważ to uzdrowiskowe miasto nad morzem ma codzienne połączenie autobusowe z dużymi aglomeracjami oraz znanymi miejscami wypoczynku leżącymi na przeciwległym końcu naszego kraju jak Zakopane czy Karpacz.

Do Rowów zaś jeśli nie macie swojego samochodu można dojechać korzystając z połączenia autobusowego realizowanego na trasie Słupsk Rowy.

Dodaj komentarz