Remedium na zimowe zmartwienia

Okres zimowy to okres, kiedy człowiek narażony jest na działanie niekorzystnych faktorów naturalnych, takich jak: niska wilgotność powietrza, wiatr, chłód, spadki temperatury, oraz spędzanie czasu w klimatyzowanych i ogrzewanych przestrzeniach. Czynniki te powodują odwodnienie tkanek oraz naruszenie powłoki ochronnej, która spełnia misję zabezpieczającą. Skóra staje się zaczerwieniona, podrażniona, mało elastyczna i szorstka. W sezonie zimowym szczególnie rekomendowane są procedury, które nie tylko dotleniają tkanki, ale także poprawią nasz humor.

Za krótkie dni, ponura pogoda, brak słońca, ujemne temperatury nie stroją nas pozytywnie. Ażeby czuć się korzystniej, warto spróbować odpowiednich zabiegów. Wyjątkowe procedury pomogą w oderwaniu się od rzeczywistości i zapomnienie o beznadziejnej pogodzie. Zabiegi z wykorzystaniem podwyższonej temperatury oraz właściwych technik relaksujących dogłębnie zrelaksują twoje ciało oraz pokrzepią ustrój. Wysoka temperatura redukuje ból, usprawnia krążenie, powoduje lepsze odżywienie skóry. Wynikami towarzyszącymi jest rozluźnienie mięśni i działanie relaksujące.

Relaksacyjny masaż kamieniami wulkanicznymi – najlepsze masaże Warszawa

Masaż ten działa na organizm całościowo, przynosząc harmonię umysłu i ciała. Cera po masażu jest skuteczniej dotleniona, odżywiona i ukrwiona, także staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Wulkaniczne kamienie używane do masażu mają właściwości odprężające i lecznicze. Efektywnie odprężają nasze mięśnie i zbawiennie działają na cyrkulację krwi. Ciepło wulkanicznych kamieni grzeje i wypełnia nasz organizm, a zatem masaż ten sugerowany jest przede wszystkim w chłodne dni.

Peeling i zabieg aromaterapeutyczny na ciało.

Aromaterapeutyczny zabieg rekomendowany jest dla ludzi w stresie, żyjących w największych miastach w celu wyciszenia i relaksu. Wykorzystywane oleje aromatyczne wraz z rękami masażysty podczas zabiegu, przynoszą stan ukojenia, błogość i wyciszenie. Ponadto oleje działają detoksykująco i odmładzająco, tkanka jest odżywiona i nawilżona. Na zabieg składa się masaż twarzy, głowy i całego ciała oraz peeling.

Zdecyduj się na wizytę w Spa Warszawa.

Dodaj komentarz