Archiwa

Budowa domu

Budowa domu

Zakład Budowlany IBud to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Konińskim (a mówiąc ściślej na rynku powiatu konińskiego), jak i samej wielkopolski. Wynika to z faktu, iż świadczone przez nas usługi budowlane są wysokiej jakości i wypadają bardzo korzystnie w relacji ceny do jakości. W chwili obecnej priorytetem jest dla nas mobilność, w związku z tym zasięgiem realizowanych przez nas usług obejmujemy całą Polskę. Budowa domu, obiektów biurowych i usługowych, obiekty magazynowe a także inne to nasza specjalność. Podejmujemy się wykonawstwa stanu surowego, a także pod klucz. Nasza oferta jest bardzo szeroka: projekty budowlane, poprzez fundamenty, posadzki, murowanie ścian i kominów (także z klinkieru), tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, płytek, układanie kostki brukowej, po aranżacja wnętrz i konsulting budowlany.

Przy wyborze firmy bodowlanej do budowy domu czy też jego remontu, należy pamiętać o tym, że efekty ich pracy będą towarzyszyć nam przez wiele lat – w związku z tym warto jest postawić na profesjonalizm.

Zlecając wykonawstwo naszej firmie, nasi klienci zyskają pewność, że usługi zostaną wykonane w sposób fachowy, rzetelny i terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo uzyskać aktualne informacje na temat cennika i zrealizowane usługi budowlane.

Kontakt: Generała Tadeusza Kutrzeby 4, Golina, Konin, Polska, telefon 788-696-696, lub 601-320-315. Adres e-mail: biuro(2+shift)ibudujesz.pl

Szczęki hamulcowe

Szczęki hamulcowe

Efektywność działania hamulców decyduje w ogromnej mierze o bezpieczeństwie Twoim oraz innych użytkowników ruchu. O fakcie, że o układ hamulcowy należy wyjątkowo dbać, nikogo nie trzeba szczególnie przekonywać.

Niemniej jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że użycie kiepskiej jakości części zamontowanych podczas naprawy hamulców, może doprowadzić do pokaźnego zmniejszenia jakości układu hamulcowego w Twoim samochodzie. Jednym z przeważnie zużywającym się elementem tego układu są klocki hamulcowe, od których to w ogromnej mierze zależy efektywność. Następny element to tarcze hamulcowe, jakość których ma istotny wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na zużycie różnych części zawieszenia. Chcąc poprawić efektywność hamulców w samochodzie, stosuje się sportowe tarcze hamulcowe, celem wiercenia tarcz jest usunięcie gazów oraz pyłów powstających w podczas hamowania, które to tworząc poduszkę między klockami a tarczą znacznie obniżają efektywność w końcowej części hamowania. W trakcie naprawy hamulców należy zwrócić uwagę w jakim stanie jest płyn hamulcowy, przewody hamulcowe, czy też osłony tłoczków hamulcowych. Firma Lewian się od kilkunastu lat wyspecjalizowała się w sprzedaży najwyższej jakości części układu hamulcowego, sprowadzanych od najlepszych wytwórców tego rodzaju części. W naszym sklepie internetowym bez trudności dopasujesz interesujące Cię artykuły. Dysponując dużym doświadczeniem w tej branży gwarantujemy pomoc w należytym selekcji części, a także w rozwiązywaniu kłopotów z hamulcami. Atutem naszym jest wysoka dostępność części na naszym magazynie, a także częste dostawy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, dołącz do szerokiego grona naszych klientów.

Wysokiej jakości koce – Vella S.C.

Wysokiej jakości koce - Vella S.C.

By naprawdę wypocząć musisz mieć wygodę i komfort. Czy spacerujesz bosymi stopami po miękkim dywanie, czy nakrywasz się puchową kołdrą czy też przygotowujesz piknik na kocu, zasługujesz na to by wszystko było najwyższej jakości. My właśnie to zapewniamy. Proponujemy w ofercie puchate koce, klasyczne materace Koło i przepiękne dywany. Poza tym mamy także praktyczne ręczniki, gustowne zasłony czy miękkie poduszki. Zadbaj o wypoczynek swój i swoich bliskich, odwiedzając naszą stronę internetową. Wszystko zostanie dostarczone do twojego mieszkania.