Archiwa

Obuwie ortopedyczne

Obuwie zdrowotne sprzedawane w salonach ortopedycznych firmy Julex powstaje dzięki wiedzy specjalistycznej, którą firma zdobywa od długiego czasu. To doświadczenie pozwoliło na zrobienie podstaw do obuwia ortopedycznego. Każde sprzedawane obuwie posiada wkładkę anatomiczną, która może być niezwłocznie zamieniona na wkładkę ortopedyczną. Wszystkie buty są wykonane ze skóry, z kolei podeszwa jest z poliurentanu. Na artykuły nabyte w salonach Julex można dostać dofinansowanie z NFZ i Centrum Pomocy Rodzinie. Pracownicy salonów pomagają przygotować odpowiednie dokumenty, w celu otrzymania tego dofinansowania. Polecamy się w celu skorzystania z usług salonów Julex.

Spływ Drwęcą

Kajakarstwo to nie tylko dziedzina sportowa ale ewentualność czynnego spędzenia wolnego czasu w prześlicznym sąsiedztwie na łonie natury. Pośród licznych w naszym kraju szlaków na szczególną atencję zasługuje spływ rzeką Drwęcą oraz wodami Pojezierza Brodnickiego między innymi jeziorami Dębno, Karaś, Zbiczno czy Bachotek oferowany przez firmę Spływy Kajakowe PPHU Paweł Urbański. Każdy, kto przynajmniej raz odwiedził Pojezierze Brodnickie z przyjemnością powraca na te tereny, aby rozkoszować się pięknem natury i odpocząć od codziennego zgiełku. Spływy kajakowe Drwęcą są ku temu doskonałą okazją.

Kurtka przeciwdeszczowa

Zapraszamy Państwa do oficjalnego sklepu internetowego firmy Henri Lloyd. Od wielu już lat marka ta jest synonimem solidności i najwyższej jakości odzieży i obuwia. Klienci cenią wyroby Henri Lloyd za atrakcyjne wzornictwo, bezkonkurencyjną jakość, troskę o szczegóły oraz zaawansowaną technologię wytwarzania. Wszystko to sprawia, że marka którą wykreował nasz rodak Henryk Strzelecki zyskała renomę nie tylko pośród miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, ale także pośród mistrzów sportu. W firmowym sklepie internetowym koło odzieży żeglarskiej znajduje się dodatkowo odzież codzienna (casual) dla kobiet i mężczyzn. Sztormiak, buty żeglarskie, kurtka przeciwdeszczowa, t-shirty, bielizna to tylko niektóre towary dostępne w wielu fasonach i rozmiarach. Ponadto w ofercie sklepu znajdują się sprzęty żeglarskie: okulary, czapki rękawice i inne. Każdy Nabywca, który zdecyduje się na nabycie garderoby czy obuwia marki Henri Lloyd bez wątpienia uzna jej najwyższą jakość i ciekawe, atrakcyjne wzornictwo, a każdy żeglarz morski doceni jej plusy praktyczne.