Archiwa

Posadzka z żywicy

W remontowaniu domu należałoby zwrócić uwagę na szereg spraw. Nie jest to takie łatwe jakby się mogło wydawać. Wszystkie najdrobniejsze niedopatrzenie może mieć przykre konsekwencje. Dlatego przed rozpoczęciem zmian w mieszkaniu należałoby zrobić sobie listę czynności, które należy lub chcemy wykonać. Tak uregulowane sprawy z pewnością będą istotną pomocą. Bez powątpiewania na tejże liście powinny znaleźć się podłogi z żywicy, bowiem stanowią one najlepszy produkt. Dzięki nim nie musimy martwić się o trwałość, a ponadto estetykę. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Tegoż typu podłogę można nabyć w firmie KERAM, jaka na rynku istnieje już od 2009 roku. To zdecydowanie świadczy o dużym profesjonalizmie. Zatem niezwykle serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty KERAM.

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe posiadają gładką strukturę warstwy górnej. Tworzą je w zależności od zapotrzebowania matowe lub błyszczące wykorzystując stosowne powłoki lakierujące. Czasami realizuje się posadzki o parametrach antypoślizgowych. Krzepkość antypoślizgowości uależniona jest od stopnia nachylenia posadzki lub od żądań dotyczących antypoślizgowości w danym pomieszczeniu.

W pomieszczeniach produkcyjnych jako posadzka przemysłowa stosuje się przeważnie beton. Nowoczesna posadzka przemysłowa produkuje się z nastepujacych elementów: podkład, płyta konstrukcyjna oraz warstwa żywiczna. Jeżeli zalecana jest izolacja termiczna posadzki, w takim wypadku wykorzystuje się warstwę styropianu. W celu izolacji wodoszczelnej układa się folię z polietylenu.