Archiwa

Biuro rachunkowe Wilda

Dziś dobre biuro rachunkowe to unikalność. Na szczęście trafiłeś na biuro, które faktycznie umie zająć się kwestiami firmowej księgowości bądź nawet szablonowymi pismami od osoby fizycznej. Biuro rachunkowe Poznań się tym zajmie. Nie ważne, kim jesteś. Istotne, że masz kłopot, który my mamy prawo rozwiązać. Wobec tego nie zwlekaj dłużej i przyjdź do nas, a z pewnością zdołamy się porozumieć. Przekonaj się, jak wygląda biegła rachunkowość, która cały czas powinna być przez Ciebie pielęgnowana. Powinieneś o to zadbać, by nie mieć kłopotów w przyszłości.

Pokoje nad morzem

Tego lata zapraszamy do Chłapowa. Mieścinka w której można znaleźć fajne kwatery nad morzem, gdyż Chłapowo znajduje się nad samym morzem pomiędzy Władysławowem a Jastrzębią Górą, czyli dwoma znanymi turystycznymi kurortami.

Nasz ośrodek Willa Horyzont – pokoje nad morzem, zaprasza Państwa do siebie. Oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami, wszystkie pokoje powyżej parteru posiadają balkony. Te które znajdują się na samym dole mają drzwi bezpośrednio na ogród.

Ceny i warunki pobytu oraz obszerną galerię zdjęć znajdziecie na naszej stronie internetowej.