Archiwa

Kancelarie adwokackie kraków

Oskarżycielem ma prawo być postać lub organ, który składa skargę oraz podczas postępowania karnego domaga się karania oskarżonego. W polskim prawie ma prawo być to prokurator publiczny, osobisty lub też posiłkowy (to szczególny rodzaj oskarżyciela, który równolegle jest pokrzywdzonym danym przestępstwem). Oskarżyciel publiczny to podmiot uprawniony do składania skargi oraz ma prawo to być prokurator lub też policja (tuż przy czym wtenczas prokurator zatwierdza akt oskarżenia oraz wnosi sprawę do sądu). Czyli jest to ta witryna internetowa, która stoi po za pokrzywdzonymi. Z pewnością kancelarialakomiec.pl jest agentem oskarżonego, reprezentuje jego interesy.

Kancelaria Adwokacka Kraków

Adwokat Justyna Miechowska jest właścicielką kancelarii adwokackiej w Krakowie. Głównym celem Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej w połączeniu z troską o każdego klienta. Usługi kancelarii są świadczone poprzez: reprezentowanie przed sądami i organami oraz instytucjami.Adwokat sporządzanie pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, skarg i apelacji, udzielanie porad prawnych, w tym online,

GabrielaWieckowska.pl

Witam ciepło na mojej witrynie. Absorbuję się separacja adwokat kraków. Kancelaria zaręcza asystę prawną w kwestiach dotyczących, między innymi problematyki kwestii spadkowych, rodzinnych oraz nie tylko. Kancelaria zapewnia dodatkowo obronę we wszelkich rodzajach rozpraw karnych, oraz w obrębie prawa karnego gospodarczego. Możliwe jest dodatkowo spotkanie się w celu uzyskania porady prawnej. Oferuję niskie ceny.

Kancelaria Prawna Honoratus-Lex prawnik kraków

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi prawne m.in. w zakresie prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, lokalowego. Nasze atuty to rzetelność, indywidualne podejście do sprawy, adekwatne do danego zagadnienia ceny, pełna dyspozycyjność. Świadczona przez nas pomoc prawna obejmuje m.in. doradztwo prawne, pisanie pism tj. pozwy, wnioski, analiza prawna dokumentów, reprezentacja klientów, stała obsługa podmiotów prawnych. Bardzo ważnym jest dla nas, wpływ na kształtowanie świadomości prawnej, dlatego prowadzimy portal prawny „Prawo dla Każdego” http://blog.honoratuslex.pl , gdzie można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące szeroko pojmowanej tematyki prawniczej. Zapraszamy do kontaktu.