Archiwa

Media System – instalacje elektryczne Olsztyn

Media System - instalacje elektryczne Olsztyn

Już od 2014 roku Media System tworzą specjaliści z branży teletechnicznej, elektrycznej oraz informatycznej. Zebrane doświadczenie i pasję do nowoczesnych technologii wykorzystujemy, aby spełniać oczekiwania naszych klientów o zautomatyzowanym domu, ergonomicznym biurze i funkcjonalnych nieruchomościach komercyjnych.

Regularnie podnosimy swoje kompetencje, dlatego tworzymy trwałe i nowoczesne systemy na lata.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, zaufanie i spełnianie oczekiwań naszych zleceniodawców.

Usługi Media System to między innymi: systemy alarmowe, domofony, instalacje automatyki i elektryki, bramy automatyczne, klimatyzacja, rekuperacja i inne.

Na naszej stronie www znaleźć można szczegółowe opisy wszystkich usług, portfolio realizacji, artykuły branżowe oraz dane do kontaktu. Poznaj także referencje naszych kontrahentów i skontaktuj się z nami – proponujemy bezpłatną konsultację i ofertę cenową dla każdej usługi.

Makijaż Olsztyn

Makijaż Olsztyn

Zapraszamy na witrynę www Pracowni Makijażu w Olsztynie, założonego przez Magdalenę Krankowską. Oferujemy makijaż permanentny w Olsztynie metodą Long-Time-Liner – zdecydowany numer 1 na świecie w dziedzinie makijażu permanentnego.

Technika Long Time Liner zyskuje istotne wyróżnienia w międzynarodowych challenge’ach, takich jak BEAUTY FORUM Reader’s Choice Award 2019.

W naszej propozycji znajdziesz procedury makijażu permanentnego: ust, brwi, oczu. Nasza placówka zlokalizowane jest w Olsztynie, przy ulicy Boenigka 27, lok. 202.

Na naszej witrynie internetowej znajdziesz dane na temat zabiegów, ceny zabiegów i możliwość zapisu na wybrany termin. Nakłaniamy do wizyty.