Archiwa

Sklep z ogrodzeniami

Sklep z ogrodzeniami

Przedsiębiorstwo Siatki-Stal to producent siatek do grodzenia i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, na Podlasiu. Poza działalnością lokalną posiadamy sklep e-commerce z produktami do grodzenia posesji.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym sklepie można spersonalizować przez dobór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najważniejsze produkty z naszego sklepu online.

Siatki ogrodzeniowe to główny produkt w naszym sklepie. Można podzielić je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy też wydzielić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele ogrodzeniowe oraz pasujące do nich słupki, podmurówki i akcesoria montażowe.

Innym wartym uwagi produktem z naszego serwisu są maty taśmy osłonowe, druty kolczaste oraz sztachety metalowe.

Liczba dostępnych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego też służymy specjalistycznym konsultingiem przy doborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do ogrodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na działy Najczęściej kupowane oraz Promocje, gdzie przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Siat-Stal.