Archiwa

Izolacje pianką poliuretanową

Izolacje pianką poliuretanową

Dzisiejszy świat to przede wszystkim miejsce nowych perspektyw. Znaczy owo, że panuje rozkwit obejmujący wszelkie dziedziny. Różnica jest wyłącznie taka, że jedne są bardziej zaawansowane, natomiast drugie mniej. Jakkolwiek mamy ludzi, jacy wciąż udoskonalają dane specjalizacje. Zdecydowanie takie działanie jest niezwykle przyszłościowe. Bez najmniejszych wątpliwości znaczący rozwój nastąpił w zakresie budowania danych obiektów, ale także różnych prac budowlanych. Na pewno niezwykłą popularnością cieszą się izolacje natryskowe pianką poliuretanową. Gdyż ta metoda umożliwia na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, ale także jest bezpieczna dla środowiska. W celu ich wykonania bardzo serdecznie zalecamy rozpocząć współpracę z KADRI, bowiem jest owo firma mająca w tymże zakresie ogromne i różnorodne doświadczenie. Więcej wiadomości i wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie elektronicznej: pianasystemowa.pl.

Kursy dla fizjoterapeutów

Kursy dla fizjoterapeutów

W poprzednim wpisie poruszaliśmy zagadnienie kursów dla fizjoterapeutów. Dzisiejszy stanowi kontynuację tematyki, w którym przedstawimy Państwu kolejne kursy dla fizjoterapeutów organizowane przez Centrum Wiedzy Praktycznej.

Przypominamy, że nasze kursy dla fizjoterapeutów odbywają się nie tylko w Warszawie, ale również w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach

1) Kurs powięziowy- kurs dla fizjoterapeutów, lekarzy, rehabilitantów, terapeutów manualnych. Składa się z 2 części ( łącznie 4 dni) Pełna nazwa kursu dla fizjoterapeutów to: Bezpośrednie techniki powięziowe z wykorzystaniem modelu FDM.

2 Kurs medycyna sportowa- kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów manualnych na codzień pracujących ze sportowcami bądź zamierzających poszerzyć ofertę o nowe usługi. Kurs dla fizjoterapeutów trwa 3 dni i prowadzony jest przez osteopatę.

3 Kursy dla fizjoterapeutów rehabilitacji dzieci i niemowląt: W naszej ofercie znajdziecie trzydniowy, praktyczny kurs osteopatia w pediatrii, kurs osteopatia czaszkowo krzyżowa oraz kurs poświęcony prymitywnym odruchom

Więcej naszych kursów znajdziecie w zakładce ” Kursy dla fizjoterapeutów „

KURSY REHABILITACJI I FIZJOTERAPII