Archiwa

Mycie elewacji łódź

Warunki atmosferyczne sprawiają, iż na każdym obiekcie osadzają się różnorodnego rodzaju zabrudzenia. Nie jest to spowodowane samymi opadami, ale także i pyłkami, kurzem i innymi zanieczyszczeniami, jakie przemieszczają się non stop w powietrzu. Zatrzymują się one na każdego rodzaju dachu i oczywiście elewacji. Powoduje to, iż jeśli pragniemy by nasz dom, bądź także inny budynek dobrze się prezentował potrzebujemy właściwie o niego zadbać. Konieczne będzie co pewien czasy mycie dachów, elewacji, ale także i przyda się czyszczenie kostki brukowej. Poszukując firmy, jaka zajmuje się wszystkimi wyliczonymi pracami możecie zdecydowanie odezwać się do BrudTech. Gwarantujemy, iż będziecie zadowoleni z rezultatów ich pracy, a dzięki zastosowaniu najkorzystniejszych urządzeń, ale również i środków chemicznych, nie wykonają zupełnie żadnych uszkodzeń.

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Jako wiodąca na małopolskim krakowskim rynku spółka cateringowa Jurek-Catering postanowiła zaproponować swoje posługi w świeżej gałęzi i udostępnić każdym wymagającym naszej obsługi swoje składzik, w których nagromadziliśmy sprzęt (talerze, kielichy, sztućce, obrusy, szkło, stoliki, krzesełka a także sprzęt gastronomiczny tj. podgrzewacze, tace, termoporty, garnki, półmiski, perkolatory) potrzebny do organizacji nawet największych party. Swój sprzęt będziemy w stanie przekazać nawet w najdalszy zakątek kraju i potrafią mieć Pan/Pani pewność, że zostanie dostarczony na czas i nieuszkodzony w 100% sprawny. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną.

Nasza oferta :

– wypożyczalnia gastronomiczna

– wypożyczalnia naczyń

– wypożyczalnia zastawy stołowej

– wypożyczalnia stolików

wypożyczalnia krzeseł

– wypożyczalnia kieliszków

– wypożyczalnia obrusów

– wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

– wypożyczalnia porcelany

Usuwanie Graffiti Kraków

Musisz pozbyć się zabrudzenia z muru, klinkieru, piaskowca, czy tworzywa?Sprzątnąć plamę oleju z bruku i kostki, bądź osady glonów,mchów i wykwity wapienne z cegły lub klinkieru? Odnowić tynk, elewację, kostkę brukową, marmur, kamień? Zabezpieczyć nawierzchnie osłonką antygraffiti AGS?Oczyścić fachowo maszyny, obiekty infrastruktury?Chcesz, aby ktoś to wszystko zrobił błyskawicznie, kompetentnie, fachowo i dopasował usługę do Twoich potrzeb?

Jeśli tak to na stronie www.kampet.pl wyszukasz odpowiedź na Twoje potrzeby!. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.