Archiwa

Saunierduval.pl – Kotły Kondensacyjne

Saunierduval.pl - Kotły Kondensacyjne

Saunier Duval to marka oferująca swoje urządzenia Polakom już od ponad 20 lat, jednak jej tradycje sięgają już więcej niż 100 lat. Przez ten czas Saunier Duval pozyskała rzesze zadowolonych klientów i stała się wiodącą marką kotłów gazowych. Propozycja tej marki jest jednakże znacznie szersza. Wśród wysokiej jakości produktów oferowanych przez tą firmę znajdziemy między innymi: gazowe podgrzewacze wody, urządzenia klimatyzacyjne, oraz kotły kondensacyjne. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, jednakże na terenie całego kraju działa sprawnie sieć przedstawicieli regionalnych, jacy codziennie służą wsparciem odbiorcom zarówno w kwestii wyboru właściwych dla nich urządzeń jak również w przypadku konieczności serwisu. Serdecznie zapraszamy na stronę sunierduval.pl, na której dowiedzą się Państwo więcej o produktach jak również możliwości ich nabycia.

Rekuperacja

Rekuperacja

Jak wiadomo to jak zaopatrzone jest biuro bądź też mieszkanie ma znaczny wpływ na humor człowieka. Stąd też warto aby w pomieszczeniu w którym się przebywa była klimatyzacja. To właśnie klimatyzacja ma za zadanie poprawiać humor osób. Nasz firma od początku istnienia trudni się kompleksową obsługa klientów zarówno indywidualnych jak i wiekszych firm. Nasze pozyskane przez te wszystkie lata doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że jesteśmy firmą godną zaufania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. klimatyzator najlepszej jakości. Na wszystkie artykuły z naszej oferty udzielamy gwarancję.

Pompa ciepła

Pompa ciepła

Kominki elektryczne z firmy dimplex to niezwykle przydatne oraz energooszczędne urządzenia. Produkty te należące do grona najlepszych na świecie, dzięki zachodniej mace. Pompy ciepła tego producenta wykorzystują do działania surowce naturalne. Ich zastosowanie jest bardzo różne – mieszkania, kościoły, baseny, piece akumulacyjne. Nasze przedsiębiorstwo Mk z Opola to jeden z najwybitniejszych partnerów handlowych Dimplex w Polsce, w Europie, i jeden z największych polskich importerów produktów do nagrzewania, ogrzewania, klimatyzowania oraz osuszania. Jesteśmy dostępni dla was w internecie non stop.