Archiwa

Hulajnoga elektryczna – jaką wybrać?

Hulajnoga elektryczna - jaką wybrać?

Hulajnoga elektryczna to ekologiczny i zwrotny środek transportu. Niewielki rozmiarem sprzęt zabierzesz z łatwością w bliższe i dalsze podróże. Jest również świetnym sposobem na uniknięcie korków, bo nie musisz jeździć nimi po ruchliwej jezdni. Zwolenników tego środka transportu nie maleje. Wygodniejszy niż klasyczne jednoślady, jest tani w utrzymaniu i z pewnością nie zepsuje się tak szybko jak samochód. Na rynku znajdziemy wiele hulajnóg elektrycznych. Ich specyfikacja różni się od tej sprzed kilkunastu lat. Występuje w nich najczęściej duży akumulator, który w kilka godzin naładuje sprzęt na odległość blisko 30 kilometrów. Producenci prześcigają się w propozycjach ulepszania sprzętu dla swoich odbiorców. Standardem stały się specjalnie podświetlane hulajnogi elektryczne z diodami led. Stęsknieni za rowerem z zachwytem spojrzą na jednoślady wyposażone w siodełko. Warto wspomnieć również o niezwykłym designie każdej z nich. Z pewnością zarówno panie, jak i panowie odnajdą sprzęt, który skradnie ich serca! Pamiętaj jednak, by przed zakupem dokładnie sprawdzić jej parametry. Najistotniejszymi są: moc silnika, czas pracy oraz jakość i rozmiar kół.

Nikon D500

Nikon D500

Marzy Ci się nowy aparat? Fotografia to Twoja pasja? A może jesteś początkujący w tym temacie i szukasz sprzętu, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła? Sprawdź koniecznie nikon d500!
Ten model to jeden z flagowców marki Nikon. To niesamowite, jak wiele możliwości mieści się w tym – w gruncie rzeczy niewielkim – aparacie. Nikon d500 to sprzęt doskonały, pozwalający na niebywale precyzyjne ujęcia. Jest też bardzo szybki – wykonasz nim nawet 10 klatek na sekundę! Zdarza Ci się używać aparatu także do kręcenia krótkich filmików? Idealnie trafiłeś! Nikon d500 pozwala na nagrywanie filmów w technologii 4K / UHD! Nawet do 29 minut 59 sekund. Zastosowano w nim system AF (bardziej obeznanym w temacie – znanym na pewno z wcześniejszego modelu Nikona, D5), który pozwoli Ci na robienie precyzyjnych zdjęć nawet w ciemnościach. Zaawansowany czujnik pomiaru światła, doskonała matryca i jego poręczność sprawiają, że jest to model idealny do wielu zadań! Jest także wyjątkowo wytrzymały. Sprawdź koniecznie! Nikon d500 to doskonały wybór w swojej cenie.