Archiwa

Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem zaopatrzenia do warsztatów jak również innych zakładów przemysłowych. Mamy w ofercie między innymi takie towary jak czujnik zegarowy, sprawdzian do gwintów oraz dodatkowo wiele innych. W głównej mierze stawiamy na jakość tak aby właściwie każdy z naszych wytworów zadowolił każdego z naszych nabywców. Dla naszych stałych konsumentów proponujemy bardzo atrakcyjny system rabatów. Ażeby poznać dokładne okoliczności naszych rabatów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Badania rynkowe

Badania rynkowe

Katalog prac prowadzonych przez PBJ Badania Marketingowe obejmuje zarówno badania ilościowe – internetowe, PAPI, CATI, klasyczne badania jakościowe – copy-test, IDI, FGI oraz specyficzne badania takie jak np Desk Research, badanie czytelności ulotki a także Tajemniczy Klient. Ośrodek dysponuje siecią badawczą obejmującą całą Polskę, a także współdziała ze firmami fokusowymi. Firma badawcza PBJ kierowana jest przez socjologów od lat zajmujących się skutecznie badaniami rynkowymi.

Noże tokarskie warszawa

Noże tokarskie warszawa

W naszym sklepiku z nowymi narzędziami zdołają Państwo zakupić bardzo tanie i porządne jakościowo noże tokarskie na które w chwili aktualnej mamy bardzo przyciągające rabaty i rabaty. Oprócz noży tokarskich w naszej promocji mamy także wiele różnorakich narzędzi. Polecamy Państwu przede wszystkim szwajcarskie niedrogie noże tokarskie które oprócz bardzo bezwstydnej ceny cechują się także bardzo niewygórowaną wartością. Nasze noże tokarskie wyprodukowane pozostały z najlepszego metalu dzięki czemu są teraz bardzo mocne i towarzyszyć nam będą przez długie lata. Jeśli musisz dokonać bardzo drobiazgowego pomiaru to konieczna Ci porządna suwmiarka. Aktualnie w naszym sklepiku wyprzedajemy suwmiarki elektroniczne i klasyczne suwmiarki. Dużo ludzi nie pamięta jednak jak dokonuje się prawidłowo pomiaru zwykłą suwmiarką i co najistotniejsze nie zechce nawet tego rozumieć. Nasi nabywcy wola elektroniczne narzędzia dzięki jakim zrobienie prawidłowo pomiaru jest prostsze i zdecydowanie szybsze i o to chodzi. Właśnie dla tego suwmiarka elektroniczna to towar który sprzedaje się bardzo wyśmienicie.