Archiwa

Fronty kuchenne Poznań

Fronty kuchenne Poznań

Prawdopodobnie każdy Polak unowocześniając własne lokum mieszkalne planuje postarać się o to, żeby przygotować niesamowicie śliczne wszystkie pomieszczenia, a także kuchnię. Na skutek tego też serdecznie namawiamy, żeby biorąc pod uwagę nabycie mebli kuchennych wpaść na reklamowaną stronkę wirtualną, jakiej przedstawiane są wyjątkowo piękne a także nienaturalnie wytrzymałe fronty mebli do kuchni, jakie zakupić da się właśnie w hurtowni Komandor.

O fenomenie naszego sklepu świadczyć ma prawo ogromna ilość zadowolonych Klientów, którzy powracają do naszej hurtowni nie tylko po kolejne fronty, lecz też po inne pozycje z oferty naszej firmy jak chociażby usługi szklarskie firmy Komandor z Poznania!

Gwarantujemy dobre ceny i przydatną pomoc zatrudnianych u nas pracowników. Przeanalizuj powyższą ofertę i zdecyduj się na zakup naszych odpornych frontów do mebli kuchennych!

Lustral – lustra Warszawa

Lustral - lustra Warszawa

Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Początkowo skupiała się na sprzedaży hurtowej szkła budowlanego i luster pod nazwą HURT GLASS. Dlatego w 2000 – wychodząc na przeciw obecnym i przyszłym klientom – roku powstała firma LUSTRAL, która zajęła się profesjonalną obróbką m.in. ścianek działowych, drzwi, schodów, balustrad, podłóg, witryn, blatów i innych elementów ze szkła. Zobacz naszą ofertę usług szklarski w Warszawie. Dodatkowo mamy nowoczesny zakład produkcyjny wyposażony w najnowsze maszyny do obróbki szkła np. krawędziarki, piec do laminowania szkła. W 25-26.10.2012 braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Produkcji i Przetwórstwa Szkła Glasstec 2012 w Dusseldorfie Zapraszamy!