Archiwa

Zestaw taśma led 600 smd pilot zasilacz

Zestaw taśma led 600 smd pilot zasilacz

Oświetlenie LED stało się w ostatnim czasie niezwykle popularne i stosowane niemalże wszędzie. Mowa tu nie tylko o żarówkach LED, ale także taśmach, które pozwalają na tworzenie naprawdę ciekawych dekoracji świetlnych. Są nie tylko źródłem światła, ale także elementem dekoracyjnym. Wykorzystywane są do podświetlania mebli, luster, schodów, korytarzy i wielu innych. Powstaje zatem automatycznie pytanie, jakie taśmy wybierać? Które produkty najlepiej spełnią nasze oczekiwania? Odpowiedzią może być na przykład zestaw taśma led 600 smd pilot zasilacz.

Omawiany produkt to zestaw gotowy do montażu. Składa się z taśm LED, sterownika i zasilacza. Taśma podzielona została na dwa odcinki po 5 metrów, które przedzielone są kontrolerem. Eliminuje to ewentualne przeciążenia i pozwala taśmie świecić bez zarzutu. Stosowanie taśm bardzo długich nie jest zalecane. Powoduje to szybsze przepalanie się diod i różnice w jasności świecenia. Właśnie dlatego zestaw taśma led 600 smd z pilotem i zasilaczem jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Sklep internetowy www.smd-led.pl ma przyjemność Państwu zaprezentować nowoczesne źródła światła w technologii LED. To najnowsza technologia oświetleniowa, która coraz śmielej wchodzi do naszych domów i mieszkań. Jej niezaprzeczalne zalety to wysoka energooszczędność ( nawet o 90% mniejszy pobór prądu niż w przypadku tradycyjnego oświetlenia), długa żywotność oraz odporność na niekorzystne warunki oraz kurz i wilgoć. Jest to także technologia w 100% bezpieczna dla naszego zdrowia. Nie zawiera rtęci, nie emituje szkodliwego promieniowania. Pozwala uzyskać pełne spektrum barw od zimnych białych poprzez cieplejsze , na kolorach kończąc.

W naszej bogatej ofercie można znaleźć miedzy innymi żarówki LED E27, E15, GU10, MR16, G9, G4., halogeny LED, taśmy LED, świetlówki LED plafony, oświetlenie przemysłowe, uliczne i dekoracyjne. Jako uzupełnienie oświetlenia posiadamy oprawy, kinkiety, lampy, zasilacze oraz sterowniki. Sprzedawane przez nas artykułu są wysokiej jakości oraz posiadają certyfikaty zgodności z normami europejskimi. Sprzedajemy tylko produkty z potwierdzonymi parametrami. Wszystkie nasze źródła światła są sfotometrowane przez wysokiej klasy aparaturę. Nie sprzedajemy bubli, każdy nasz produkt jest wysokiej jakości. Pewni ich niezawodności zapewniamy na cały nasz asortyment roczną gwarancję. Świadczymy również serwis pogwarancyjny, dlatego kupując u nas dostają Państwo produkt na lata.

Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i detalicznych. Zakupy w naszym sklepie są proste i wygodne. Przesyłka szybka i niedroga. Dla stałych klientów przewidziane upusty i rabaty. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego oświetlenia.