Archiwa

Mała architektura miejska

Mała architektura miejska

Mała architektura miejska to różnorodne elementy, które znajdują się w parkach, przy drogach, które ułatwiają nam życie. Do niej zaliczamy np. ławki parkowe, kosze, tablice ogłoszeniowe i informacyjne, czy stojaki rowerowe. Mogą to być również osłony drzew, czy parkingi dla psów. Polski producent Krosstech wykonuje różne zamówienia firm i gmin oraz osób prywatnych.

Mała architektura miejska – polski producent Krosstech

Ta firma wykonuje solidne projekty i elementy elementów przestrzeni publicznej. Głównym celem firmy Krosstech to wykonanie wysokiej jakości produktów, które będę służyć przez lata i będą odporne na działania mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Ważny też jest wygląd i wpasowanie w otoczenie. Stawiamy na design i nowoczesne rozwiązania, ale cenimy także klasyczne rozwiązania. Mała architektura miejska produkowana przez Krosstech to także produkty do osiedli i centrów handlowych.

Krosstech – kilka słów o firmie

Krosstech to polski producent, który swoją siedzibę ma w województwie podkarpackim w mieście Krosno. Oprócz elementów małej architektury zajmuje się głównie produkcją stojaków na rower. Firma stawia przede wszystkim na jakość materiałów i precyzję wykonania produktów.

Fobar.pl

Fobar.pl

Troszczmy się o wszystko, co dała nam przyroda, ponieważ niewiele jest parków czy ścieżek spacerowych w cały czas powiększających się metropoliach. W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko jest bardzo ważne . W chwili nadprodukcji odpadów, nasze malutkie zielone tereny są bardzo zagrożone. W związku z tym sporo zielonych miejsc w miejscowościach wyposażane są w sprzęty, żeby dbać o naturę. Dzięki nowoczesnym koncepcją, wyglądają jak mała architektura miejska . Kosze na śmiecie uliczne nie wyglądają już jak zwykłe kosze, tylko wpisują się w scenerię parku. Często ustawiane są również kosze na psie odchody. Dzięki nim każdy właściciel psa, posiadając torebki na psie odchody może posprzątać to, co właśnie jego pupil pozostawił. Opiekując się środowiskiem, wyrzucając odpady do kontenera, zbierając zwierzęce odchody, kształtujemy sobie miejsce do wypoczynku na łonie natury w środowisku blokowisk. W parkach wtedy stawiane są ławki parkowe, na których przechodzeń może usiąść i pooddychać świeżym powietrzem. Trzeba wiedzieć, że to co daje nam przyroda sami możemy stracić. Zapoznaj się z naszą ofertą.