Archiwa

Dj wesele

Dj wesele

Przed tobą staje potrzeba zorganizowania dobrej i zupełnie niezapomnianej zabawy? Pragniesz zrobić rewelacyjne wesele albo huczną osiemnastkę? A może imieniny na szeroką skalę albo dyskotekę z okazji szkolnego spotkania po latach? Szukasz didżeja i wodzireja, jaki porwie za sobą tłumy tak, jak nie wykona tego nikt inny? Potrzebujesz gwarancji dobrej rozrywki dla swoich gości oraz działania na najwyższej klasy sprzęcie? Twoja impreza koniecznie musi być jedną z tych, jakie później wspomina się przez lata? Skoro tak, to zgłoś się do mnie. Pracuję jako didżej już od lat i świetnie znam się na swoim fachu. Stawiasz na profesjonalizm – postaw na mnie i nie żałuj.

Zespół muzyczny Wielkopolska

Zespół muzyczny Wielkopolska

Muzyka, to właśnie ona towarzyszy nam we praktycznie większości naszych życiowych chwilach. Czy to urodziny czy Święta Wielkiej Nocy czy też przykra chwila pogrzebu, muzyka towarzyszy nam w tych wszystkich czy to radosnych czy też niezbyt radosnych chwilach. Nasz zespół muzyczny skupia się przede wszystkim na dostarczaniu zadowolenia jaka jest muzyka na wszelkiego typu imprezach okolicznościowych. Jesteśmy wykształconymi muzykami którzy początki swoje doszukiwali w Jazzie i muzyce klasycznej. Obecnie staramy się zaspokajać zapotrzebowanie na muzykę disco polo zwłaszcza na weselach i prywatkach. Mamy w swoim bogatym repertuarze muzykę z lak sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i współczesnych. Właściwie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jako zespół muzyczny Wielkopolska możemy wystąpić na każdej imprezie w naszym mieście czy tez poza granicami na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z próbkami naszych nagrań na naszej stronie. Teraz można tam odsłuchać same przeboje i klasyki muzyki Disco Polo bo właśnie ta muzyka cieszy się największym powodzeniem na weselach na których proponujemy też usługi wodzireja i prowadzącego całą wesele. Z nami pobawisz się świetnie i spędzisz wspaniały muzycznie wieczór.

Wodzirej Międzyrzec Podlaski

Wodzirej Międzyrzec Podlaski

Od kilkunastu już lat zajmujemy się muzyczną oprawą wesel jak również innych imprez. Niewysoka cena połączona z najwyższą jakością wykonywanych usług powodują, iż prowadzone przez nas imprezy cieszą się każdorazowo dużą popularnością. W czasie imprezy mamy także mnogość niebanalnych pomysłów, jakie uatrakcyjniają zabawę. Nie zastanawiaj się dłużej ale już dzisiaj zaznajom się z naszym portfolio.