Archiwa

Parking pod wiatrakiem

Parking pod wiatrakiem

Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych podróżujących korzystających z lotniska w Modlinie do zapoznania się z naszą ofertą parkingu. Jedynie 1,5km od lotniska. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych kierowców korzystających z lotniska. Eco parking – stawiamy na odnawialne źródła energii. Panele słoneczne oraz elektrownia wiatrowa zaopatrują nas w energię.W promieniu 1,5km nie znajdziesz tańszego parkingu! Przyjedź, sprawdź i oceń czy warto! Jako jedni z nielicznych zadbaliśmy o miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Www.euro-park.eu

Www.euro-park.eu

Lotnisko Warszawa-Modlin mieszczące się graniczące z miejscowością Zakroczym wyposażone jest w solidną bazę parkingową, zarówno należącą do lotniska jak i do prywatnych inwestorów. Parking przy lotnisku to około sześćset miejsc dla podróżnych, dodatkowo wokół terenu lotniska Modlin powstały liczne prywatne parkingi. Domeną parkingów okalających lotnisko Warszawa-Modlin jest przede wszystkim cena, oscylująca w okolicy 50 złotych za pięć dni. Dodatkowo parkingi te są nowocześnie wyposażone, posiadają mn.: całodobową ochronę, systemy kamer przemysłowych, automaty biletowe, a także gratisowy dojazd i powrót z lotniska wygodnymi autobusami. Nierzadko właściciele parkingów oferują też dodatkowe usługi jak np.: miejsce noclegowe, łazienkę czy mechanika.

Parking Modlin

Parking Modlin

Istnieje wiele parkingów zlokalizowanych niedaleko Portu Lotniczego Modlin. Wiele z nich to niestety tanie, nieatrakcyjne parkingi często umieszczone daleko w polu, do których dojazd nie należy do przyjemnych. Na nasze szczęście istnieją także parkingi, które zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę. Jednym z nich jest niewątpliwie Park&Fly uruchomiony raptem pięć kilometrów od Lotniska Modlin. To kameralny parking, który przyjmie trzydzieści samochodów osobowych. Plac parkingu jest ogrodzony. Jest strzeżony całodobowo przez zaawansowany system alarmowy połączony z monitoringiem oraz grupą interwencyjną. Parking przy lotnisku Park&Fly pasażerom gwarantuje darmowy transfer na lotnisko. Szybko i sprawnie ponieważ transfer na lotnisko trwa jedynie cztery minuty, a przejazdy odbywają się dużym i wygodnym samochodem. Przygotowane ceny są jednymi z najlepszych wśród konkurencji. Tydzień postoju to zaledwie 65zł. To naprawdę bardzo dobra oferta. Zarezerwuj parking już dziś!

Parking lotnisko Modlin

Parking lotnisko Modlin

Jeżeli szukasz Parkingu przy Lotnisku Modlin, to skorzystaj z naszych usług: parking lotnisko Modlin „FORTIS” znajduje się zaledwie 5 minut od Lotniska w Modlinie.Nasi klienci mają zapewniony komfort obsługi oraz bezpieczeństwo pozostawionych samochodów.Parking Modlin jest chroniony 24 godziny, jest ogrodzony, a dodatkowo masz możliwość skorzystania z udostępnionego internetu Wifi lub toalety.Główną zaletą parking Modlin Lotnisko jest położenie w centrum miasta Zakroczym, gdzie przed odlotem możesz zrobić jeszcze drobne zakupy w sklepie, lub czekając na znajomych skorzystać z położonego na przeciwko baru.W zimę zapewniamy, że po jak wrócisz z podróży Twój pojazd na naszym parkingu będzie odśnieżony.W przypadku jakichkolwiek problemów nie musisz się martwić pomożemy Ci uruchomić samochódBezpieczeństwo naszych klientów jest bardzo ważne jedyni posiadamy uprawnienia do przewozu pasażerów.W cenie usługi zawarty jest oczywiście transport do Lotniska Modlin i z powrotem na parking.Pasażerowie są zawożeni wygodnym pojazdem z klimatyzacją wraz z bagażami.Od nas masz tylko 5 minut na Lotnisko Modlin. Jest to czas realny dojazdu. Przejazd na lotnisko Modlin nie jest zakłócony korkami czy innymi utrudnieniami.Jak powrócisz dzwonisz do nas z lotniska a my w ciągu 10-20 minut jesteśmy aby Cię odebrać.Zabierasz bagaż, płacisz za usługę i to wszystko, oczywiście zapraszamy Cię ponownie abyś skorzystał z naszego parkingu.Na naszej witrynie parkingmodlin24.eu możesz także umieścić opis naszego parkingu.Dla innych pozostawiających pojazd na naszym parkingu ułatwi to wybór odpowiedniego parkingu.

Parking Modlin

Parking Modlin

Na parkingu PARK-LOT-MODLIN oddajemy do Państwa dyspozycji miejsca które są zlokalizowane tylko 3 minuty od terminalu lotniczego w Modlinie. Strzeżony Parking jest zlokalizowany nedaleko Lotniska Modlin. Zapewniamy najniższe ceny, bezpłatny transport na lotnisko i z powrotem. Na więkzości parkingów w Europie jest możliwość odbioru samochodu bezpśrednio z lotniska, u nas także to oferrujemy, po przyjeździe bezpośrednio na Lotnisko nasi pracownicy odprowadzają twój samochód na parking strzeżony park-lot-modlin.pl. Nie tak jak na dużych parkingach dbamy o wygodę i zadowolenie naszych klientów. Jeżeli nie chcesz aby Twój pojazd w zimę po powrocie stał cały zaśnieżony to skorzystaj z naszego parkingu, po powrocie twój samochód będzie bez warstwy śniegu (tylko odśnieżamy aby nie uszkodzić powierchni samochodu). Nasz parking zlokalizowany jest 2900 m od lotniska Modlin, jadąc od strony stacji STATOIL jedź prosto 800 m, po lewej zauważysz nasze banery z reklamą, skręć w lewo, potem prosto 100 m, na rozjeździe w prawo i po 100 m jesteś u nas. Na naszej stronie park-lot-modlin.pl skorzystaj i wypełnij formularz rezerwacji, stosujemy różnego rodzaju promocje dla naszych klientów pozostawiających pojazd na naszym parkingu. Zobacz co w tej możesz uzyskać korzystając z usług parkingu strzeżonego. Zachęcamy Cię do napisania komentarza o świadczonych przez nas usługach parkingowych, pomożesz tym innym odlatującym z Modlina i pozostawiającym na parkingu samochodem najlepszy wybór zarówno jakościowy jak i pod względem obsługi. W pobliżu Lotniska Modlin jest dużo parkingów, staramy się odróżnić jakością obsługi której nie będziesz miał na dużym parkingu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i jesteśmy w stanie zapewnić szereg usług dodatkowych, czego na pewno nie otrzymasz na dużym parkingu. Zimową porą w przypadku problemów z samochodem nie obawiaj się na pewno Ci pomożemy.