Efaktura – bezpieczna, ekonomiczna i ekologiczna !

Czas papierowych faktur, wysyłanych tradycyjną pocztą przemija. Ten proces trwa już od ładnych kilku lat. Firmy usługowe, które w sposób cykliczny – np. comiesięczny, muszą wysyłać duże ilości faktur zaczynają korzystać z prostych rozwiązań, które zapewniają oszczędność czasu i kosztów wysyłki faktur.

System AutomatycznaFaktura.pl to rozwiązanie idealne dla firm, które za świadczone przez siebie usługi wystawiają duże ilości faktur – najczęściej cyklicznie – wysyłane jednego dnia do dużej liczby klientów. E-faktura rozsyłana poprzez pocztę elektroniczną jest bezpieczna – system daje możliwość podglądu w odbiór faktury, ekonomiczna – pozwala na spore oszczędności oraz ekologiczna – znacznie zmniejsza zużycie papieru do drukowania tradycyjnych faktur.

Darmowy program do faktur AutomatycznaFaktura.pl jest więc rozwiązaniem praktycznym i skutecznym. Korzystają na tym także sami klienci. Faktury online nie są dla nich niczym strasznym i niczym nowym. Efaktura jest przez nich coraz częściej wybierana. Klienci mają do nich prosty dostęp – a i tak najczęściej faktury opłacają przez Internet, przez co proces ten jest jeszcze łatwiejszy.

Dodaj komentarz