Agencja tłumaczeń Poznań

Nasz blog zadedykowaliśmy w całości tematowi, którym są tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, pisemne i ustne. Jako, że sami zajmujemy się tłumaczeniami zawodowo, tłumaczenia przysięgłe i zwykłe to dla nas chleb powszedni.

Opierając się na naszej wiedzy w tłumaczeniach, przez publikację artykułów tematycznych chcemy wskazać przykładowo jak zostać tłumaczem przysięgłym, jakie tłumaczenia dokonywane są przez poszczególne osoby, jakie pisma należy przełożyć do rejestracji pojazdu, nabytego poza granicami kraju, jakie tłumaczenia weselne są niezbędne, aby w urzędzie stanu cywilnego wziąć ślub z cudzoziemcem, jakie tłumaczenia pism są wymagane przy zapisach na polskie studia itp. Oferujemy darmowe bazy tłumaczy i biur tłumaczeń, powiadamiając o ich specjalnościach. Nie wszyscy tłumacze realizują tłumaczenia prawnicze, medyczne, techniczne czy tłumaczenia stron internetowych, dlatego wskazane jest, abyś wiedział, gdzie szukać takich ofert.

Prezentujemy także informacje, jak zostać tłumaczem przysięgłym, jak wygląda test na tłumacza przysięgłego i jak się do niego najlepiej przygotować. Śledzimy aktualne trendy w tłumaczeniach i na bieżąco publikować je dla czytelników naszego bloga

Dodaj komentarz