Usługi ogrodnicze

Usługi ogrodnicze

Usługi ogrodnicze. Pielęgnacja ogrodów Wrocław. Projekty ogrodów Wrocław. Zakładanie ogrodów Wrocław. Ogrody Wrocław.

Nasza branżowa działalność skierowana jest na usługi budowlane i ogrodnicze. Na usługi ogrodnicze składają się – projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów.

Usługi ogrodnicze prowadzi dyplomowany architekt krajobrazu. Nasz architekt posiada dużą wiedzę i ugruntowaną praktykę zdobytą w firmach zagranicznych.

Opiszemy: Trawniki – zwalczanie chwastów.

Bardzo ważną rolę przy zakładaniu jak i przy pielęgnacji trawnika stanowi zwalczanie chwastów. Przed wysiewem nasion trawy należy zniszczyć chwasty mechanicznie lub chemicznie najlepiej przed siewem przedplonu – np. łubinu. Usunięcie chwastów trwałych jest konieczne do powodzenia we wzroście pięknej murawy. Chwasty trwale stanowią silna konkurencję dla trawy i wpływają na jej wegetację. Do mechanicznego zwalczania chwastów stosujemy motykę, glebogryzarkę, albo je po prostu wyrywamy. Warto przed założeniem trawnika posiać przedplon. Stanowi on nie tylko zielony nawóz, ale biologicznie spulchnia glebę i powstrzymuje rozwój trudnych do usunięcia chwastów – np. perzu.

Pielęgnacja ogrodów Wrocław. Projekty ogrodów Wrocław. Zakładanie ogrodów Wrocław. Ogrody Wrocław.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7308605, Długość geograficzna: 16.65678920000005

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 62 (ostatnio: 04.10.2020 05:58:06)
  • yahoo: 30 (ostatnio: 12.01.2018 15:46:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz