Studia prawnicze dla menadżerów

Studia prawnicze dla menadżerów

Studia prawnicze dla menadżerów oferowane przez krakowską Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości to możliwość zdobycia kwalifikacji, które przydadzą się na każdym szczeblu podczas pracy na stanowiskach kierowniczych. Oferta adresowana jest przede wszystkim do członków zarządu, menedżerów oraz osób przygotowujących się do prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki doświadczonej kadrze dydaktycznej, która składa się z praktyków, udział w kursie będzie dużą wartością dla każdego przedsiębiorstwa.

Program kierunku studia prawnicze dla menadżerów koncentruje się na trzech filarach. Na pierwszy składa się temat umów cywilnoprawnych. Omówione zostaną różnego rodzaju klauzule handlowe i informacyjne, a także wszelkie zabiegi stosowane jako zabezpieczenia finansowe i prawne przy tego typu umowach. Omówione zostaną także niezbędne czynniki, gwarantujące prawidłowe wystawianie dokumentów i faktur, dzięki czemu będzie można skutecznie dochodzić swoich wierzytelności.

Kolejnym, ważnym elementem będą obowiązki pracodawcy i pracownika. Wyjaśnione zostanie, jak powinny być ułożone relacje pomiędzy podmiotem zatrudniającym, a osobami na umowie o pracę, umowach-zleceniu, umowie o dzieło czy B2B. Wskazane zostaną podstawy prawne do różnego rodzaju rozstrzygnięć. Trzecim filarem będą praktyczne ćwiczenia oparte o studia przypadku. Dzięki takiemu ułożeniu studia prawnicze dla menadżerów są merytorycznym rodzajem dokształcenia.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 01.08.2020 04:56:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz