Standard deweloperski wykończenia

Standard deweloperski wykończenia

Decydując się na zakup mieszkania, standard deweloperski wykończenia to mieszkanie, które wymaga wyporządzenia. Nie jest ono gotowe do zamieszkania. Trzeba je wyposażyć nie tylko w meble, ale także w podłogi oraz pomalować ściany. Przed decyzją jakie mieszkanie zakupić zapoznaj się z tym w co jest wyposażone mieszkanie w stanie deweloperskim.

Standard deweloperski wykończenia – stan mieszkania przy odbiorze

Jeśli chodzi o dewelopera Inkom to odbiór mieszkania w stanie deweloperskim gwarantuje parapety z materiału kamiennego, szyby w oknach, które mają specjalne nawietrzniki. W cenie mieszkania znajdują się również przeciwwłamaniowe drzwi wejściowe oraz balustrady na balkonie. Podłogę należy sobie samemu wykonać, w ofercie jest jedynie podłoże betonowe. Jeśli chodzi o ściany, to są one pokryte jedynie tynkiem, malowanie i okładziny musicie zapewnić sobie sami. Standard deweloperski wykończenia obejmuję również instalacja elektryczna, instalacja TV oraz dzwonek.

Kilka słów o Inkom S.A.

Deweloper Inkom S.A. to inwestor mieszkaniowy, który swoje inwestycje realizuje na terenie Wrocławia oraz okolic. Cechuje się elastycznością i kompletnością działań, prowadzi transparentną i nastawioną na klienta współpracę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 05.12.2020 10:49:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz