Okulary pływackie

Okulary pływackie

Od najmłodszych lat kochamy obcować z wodą. Uwielbiamy sporty wodne – w tym pływanie (profesjonalne jak i amatorskie), oraz nurkowanie. Wychodząc na przeciw potrzebom osób z wadami wzroku stworzyliśmy sklep online oferujący produkty, które jeszcze do niedawna były bardzo trudne do kupienia – okulary korekcyjne do pływania pływackie i maski do nurkowania z korekcją wad wzroku.

W sklepie okulary-plywackie-korekcyjne.com znajdziecie Państwo okulary na pływalnie najbardziej renomowanych marek, które polepszą komfort pływania przy posiadaniu wady wzroku. W naszej ofercie znajdują się okularki do pływania korekcyjne dla dzieci jak i dorosłych. Dysponujemy szerokim wachlarzem modeli okularów pływackich z mocą ujemną jak i z mocą dodatnią. Oferowane przez nas okularki korekcyjne do pływania dostępne są również z parametrami niestandardowymi – czyli również dla osób z astygmatyzmem lub starowzrocznością. Nasze produkty są bezpieczne (posiadają filtry UV, wykonane są z materiałów nie posiadających latexu, zabezpieczone warstwą przeciw parowaniu Anti-Fog) i bardzo skutecznie polepszają jakość przebywania na basenie, w morzu lub nad jeziorem. Gwarantujemy, iż każdy znajdzie coś dla siebie – bardzo duży wybór rozmiarów, kolorów zarówno dla kobiet jak i mężczyzna, dzieci i dorosłych. My zadbamy by pływanie bez okularów lub szkieł kontaktowych już więcej nie było problemem. Wystarczy, że nas odwiedzisz. Zapraszamy.

Dodatkowo nasz asortyment poszerzamy ofertą masek do nurkowania. Oczywiście większość z nich skierowana jest do klientów posiadających wadę wzroku. Zarówno krótkowidzów jak i dalekowidzów. Zapraszamy do zaznajomienia się również z tą ofertą.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 61 (ostatnio: 20.11.2020 08:58:20)
  • yahoo: 23 (ostatnio: 05.02.2018 07:31:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz