Okrągły stół rozkładany

Okrągły stół rozkładany

Masz małe mieszkanie, ale lubisz zapraszać do niego swoich znajomych? Szukasz stołu, przy którym pomieścisz wszystkie bliskie osoby, ale który jednocześnie nie będzie zajmował bardzo dużo miejsca w mieszkaniu? Czy można to jakoś połączyć? Mamy dla Ciebie super rozwiązanie!

Okrągły stół rozkładany to propozycja, która na pewno Cię zainteresuje. Stół charakteryzuje się eleganckim wyglądem i bardzo starannym wykonaniem. Będzie świetnie wyglądał w klasycznych wnętrzach. Na co dzień stół może być złożony. Wówczas zajmuje bardzo mało miejsca i pełni rolę małego stolika kawowego. Natomiast kiedy organizujemy przyjęcie w mieszkaniu i chcemy zaprosić większą liczbę gości, okrągły stół rozkładany można bardzo szybko rozłożyć do pokaźnych rozmiarów. Przy tym stole pomieścisz wszystkie bliskie osoby. Będzie to miejsce, przy którym dobrze będzie Wam się rozmawiało, jadło i spędzało wspólnie czas.

Okrągły stół rozkładany oprócz swoich walorów estetycznych, cechuje się także bardzo solidnym wykonaniem. Został wykonany z twardego litego drewna bukowego. Blat oraz nogi pokryte zostały natomiast wysokiej jakości płytą fornirową i okleiną dębową.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 02.12.2020 07:00:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz