Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych w pierwszej chwili przysuwa na myśl budowę Wieży Eiffla. Takich projektów nie przyszło nam jak dotąd realizować, ale gdyby się pojawiły, nie mielibyśmy nic przeciwko. Stal jest głównym spoiwem także i wielu innych budynków, jak hale magazynowe, stadiony sportowe, sale konferencyjne, magazyny, garaże, kotłownie czy obiekty przemysłowe. Wszędzie tam, gdzie została użyta stal do wytworzenie elementów konstrukcyjnych lub użytkowych może istnieć potrzeba, aby je zamontować.

Zajmujemy się także rozbiórką tego typu elementów, tak pod kątem złomowania, jak również ponownego użycia. Montaż konstrukcji stalowych po rozbiórce jest możliwy tylko o tyle, o ile proces demontaż został przeprowadzony zgodnie z regułami sztuki. Często się niestety zdarza, że poszczególne elementy ulegają uszkodzeniu lub gubią się w transporcie. Jako profesjonaliści w tej dziedzinie nie dopuszczamy do tego typu sytuacji.

Aby efektownie przeprowadzić montaż konstrukcji stalowych potrzebne są odpowiednie narzędzia, ale także odpowiednia wiedza i znajomość technik jej obróbki. Tym wszystkim możemy się pochwalić w firmie Fomach, co ustawia nas jako ważnego kontrahenta w tej dziedzinie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 18.11.2020 20:14:24)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz