Archiwa

Status

Status

Posiadasz nieruchomość w postaci spółdzielni mieszkaniowej? To duża odpowiedzialność. Aby przynosiła zyski należy znać się nie tylko na planowaniu działań ale także na obowiązującym prawie budowlanym, księgowości, prawie. Potrzebujesz pomocy w jej zarządzaniu? Chcesz powierzyć swoja inwestycje w ręce kogoś doświadczonego, kto kompleksowo się nią zajmie? Status nieruchomości poleca się do współpracy! Jesteśmy zarządcą nieruchomości ze stolicy. Nasze doświadczenie i fachowe podejście do każdego klienta została doceniona. Zostaliśmy trzykrotnie laureatami nagrody „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości” wydawanej przez miesięcznik Administrator w roku 2016, 2017, 2018. To dla nas wielki zaszczyt ale też najlepsza rekomendacja dla naszych przyszłych klientów. Poza praktyczną pomocą i wyręczeniem właściciela zarządzanie nieruchomościami w firmie Status nasi specjaliści zajmują się także generowanie zysków poprzez wynajem powierzchni. Posiadamy własną obsługę księgową, inspektorów budowlanych oraz dział planowania i wdrażania innowacji. Nie czekaj i już dziś zapytaj o ofertę współpracy! Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości usług zapraszamy do Status! Z przyjemnością opowiemy co możemy zrobić dla Ciebie! Zapraszamy!

Usługi minikoparką

Usługi minikoparką

Masz do wykopania rów bądź też dół? Zanosi się na kilka ładnych godzin kopania? Samemu sobie nie poradzisz? Szkoda Waszych sił oraz traconego czasu!! Można to zrobić o wiele szybciej oraz sprawniej. Starczy ulokować kilka groszy w minikoparkę, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom może dojść w najmniej dostępne miejsce. Jest to w szczególności duży plus, jeżeli nic innego w dany kąt nie wjedzie i pozostaje tylko saperka. Idealnym plusem minikoparki jest również fakt, iż pracuje w każdych praktycznie warunkach. Ciężka oraz twarda glina? Mokra ziemia? Dla minikoparki nie ma problemu, bowiem posiada ogromną siłę, o jakiej możecie już niedługo się sami przekonać. Zamówcie już dziś usługi minikoparki.

Przewierty sterowane

Przewierty sterowane

W XXI wieku technologia idzie niezmiernie mocno. Niejeden z nas już nienadąża. Rozwój techniczny postępuje nie tylko w obrębie informatyki i elektroniki ale także w budownictwie i przemyśle. Kto by pomyślał 50 lat temu o przewiertachsterowanych, przciskach pod ścieżkami albo o usługach minikoparką i koparką łańcuchową. Są toż usługi wyjątkowo odpowiedzialne, które wymagają wielkiej wiedzy i doświadczenia ale są toż również niezwykle kosztowne przedsięwzięcia. Wykwalifikowanie załogi i sprzęt kosztuje majątek.

Przeciski realizuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest bezwykopowa forma wykonywania działalności ziemnych przy budowie infrastruktury telekomunikacyjnej, wodowciagowej, światłowodowej, kanalizacyjnej, energetycznej, gazowej i ciepłowniczej. Przeciski nie niszczą otoczenia przyrodniczego, nie zakłócają ruchu samochodów oraz nie obciążają kosztami naprawy powierzchni.

Przewierty sterowane to bezwykopowa technologia układania rurociągów, zarówno stalowych jak i z tworzyw sztucznych. Metoda ta jest potrzebna w sytuacji, gdy nie można sobie przyzwolić na tradycyjny wykop bo wiązałoby się to z dużymi przeszkodami logistycznymi lub sporymi kosztami prac metodą tradycyjną.

Poza tym ważnym udogodnieniem są usługi minikoparką i koparką łańcuchową. Umożliwiają wykonanie szybkiego wykopu pod np. budowę przydomowej oczyszczali ścieków, fundamenty, instalacje domofonowe i wiele wiele innych. Nie trzeba już męczyć jak kiedyś i kopać samemu. Narzędzia stworzą to za nas co powzwoli zaoszczędzić wiele sił i czasu.

Obsługa handel zagraniczny

Obsługa handel zagraniczny

Firma ICC Poland proponuje ogromny wachlarz usług połączonych z handlem zagranicznym. Nasza praca zawiera każdy etap złączony z outsourcing handel zagraniczny, a więc zarówno specjalistyczne doradzanie i opiniowanie, a także opracowanie strategii handlowych, wyjazdy biznesowe czy uczestnictwo w zebraniach, jak i porozumienia, zabezpieczenia czy płatności. Kierujemy się doświadczeniem, wydajnością i osiągnięciem zamierzonych celów. Do wszelkiego klienta odnosimy się w sposób szczególny, tak by zaspokoić wymogi nawet bardziej wymagających. Zawsze znajdziemy rozwiązanie. Nasz personel tworzymy z fachowców w swojej dziedzinie. Wykształcenie, entuzjazm i wieloletnie doświadczenie zawodowe, przekłada się na skutki naszej pracy w obsługa handel zagraniczny . Nasi eksperci posiadają praktyki w środowisku międzynarodowym, jak i w rozmaitych dziedzinach gospodarki, co wytwarza znakomite skutki w nadzorowanych planach.

Minikoparka Olsztyn

Minikoparka Olsztyn

Zalety minikoparek

Minikoparki są niezwykle pomocnymi maszynami przy przeważającej większości prac, związanych z zagospodarowaniem terenu, na którym nie można manewrować wielkogabarytowymi maszynami do prac ziemnych z uwagi na względnie niedużą powierzchnię. Poza tym minikoparki mają do dyspozycji niesłychanie funkcjonalne, hydrauliczne oprzyrządowanie, pozwalające na montowanie i używanie różnych dodatkowych urządzeń peryferyjnych, pozwalających na przysposobienie maszyny do różnorakich funkcji. Użyteczność tych maszyn sprawia, że znajdują coraz częstsze zastosowanie w ogrodnictwie i budownictwie. Istotną informacją jest również łatwość wypożyczenia minikoparki.

Minikoparka kilka lat wcześniej

Kilkanaście lat wstecz i jeszcze wcześniej wszystkie niewielkie prace ziemne przy porządkowaniu terenu i przy budowaniu budynków jednorodzinnych, w ogrodach, parkach i przy przygotowywaniu wykopów pod instalacje lub nieznacznych oczka wodne wykonywane były ręcznie, to oznacza łopatami z wykorzystaniem pracy ludzkich rak. Na dzień obecny spora część pracy ręcznej w znaczącej liczbie sytuacji wykonywana jest z użyciem maszyn takich, jak minikoparki lub koparki, w zależności od potrzeb, tooznacza od zapotrzebowania , a ponadto ograniczenia sposobności dojazdu lub w jakości i wielkości placu manewrowego.

Właścicielom ogrodów lub zarządcom terenów zielonych w Olsztynie i okolicy, którzy poszukują informacji dotyczących zagadnienia funkcjonalnych urządzeń do prac w terenie polecamy stronę minikoparka Olsztyn.