Archiwa

Internety

Internety

Jeśli po raz kolejny w tym tygodniu stwierdzasz „nudzę się” i faktycznie nie wiesz co by tu porobić, to doskonałym środkiem na szarzyznę będzie surfowanie po Internecie. Tu z pewnością odnajdziesz mnóstwo stron, na jakich znajdują się śmieszne filmiki. A wśród nich również te najpopularniejsze, jakie robią furorę wśród Internautów z całego świata. Taką ciekawą strona, godną obejrzenia jest chociażby reasumujac.pl. Na niej nie brakuje co i rusz dodawanych świeżych śmiesznych filmików, obrazków, czy też popularnych bardzo dialogów z chata lub telefonu. Już dzisiaj wpadnij na naszą stronę i przekonaj się, że rozrywka jest wszech dostępna w internecie !

Polak potrafi

Polak potrafi

Chcesz poprawić sobie samopoczucie? Natychmiast skorzystaj z serwisu, który ma śmieszne filmiki, oraz śmieszne zdjęcia. Serwis jest dostępny dla każdego przez całą dobę dlatego bez problemów każdy może z takiej możliwości pozwolić sobie skorzystać. Taki serwis stale dodaje aktualne śmieszne zdjęcia, z jakich każdy z was posiada możliwość korzystania. W rzeczy samej należy skorzystać z takiej możliwości poprawy samopoczucia, dlatego nie czekaj tylko skorzystaj z oferty które dla Ciebie mamy, a z całą pewnością będziesz z nich zadowolony! Polak potrafi to serwis który powstał specjalnie z myślą o Tobie, dlatego nie czekaj tylko pozwól sobie na jego weryfikację.

Śmieszne Filmy

Śmieszne Filmy

Zbiór długo selekcjonowanych śmiesznych filmów z globalnych zasobów netu. Czasem ktoś wrzuca do netu film z urlopu w którym ironiczny sposób kompromituje się lub przedstawia inną bardzo zabawną scenkę.

Zazwyczaj nikt nie wie że większość takich śmiesznych filmów w necie w zasadzie nie zniknie. Filmy modyfikowane są i przerabiane na tysiące zabawnych sposobów. W portalu www.smiesznefilmy.net umieszczamy tylko te najbardziej śmieszne filmy jakie udało się znaleźć w necie. Śmieszne filmiki pogrupowane są w specjalne kategorie śmieszne animacje i setki innych filmów zobacz bo wybraliśmy tylko te najbardziej śmieszne.

Czasem filmik nie udany określa się rodzajem spalonego filmiku, natomiast nie bardzo śmieszny filmik zazwyczaj nazywamy sucharem. U nas nie znajdziesz sucharów. Zapamiętaj że to co rozwesela Ciebie, nie nie musi bawić innych więc każdy znajdzie coś śmiesznego dla siebie. Niemiłe filmiki na których brat nagrywa siostrę robiąc jej jakiś głupi dowcip, lub kolega wywija dowcip współlokatorom z mieszkania i wszystko nagrywa i wrzuca do netu.

Kolejnym rodzajem filmów jaki zobaczysz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju faili czyli zbioru najśmieszniejszych przypadków jakie dało się się zarejestrować kamerą. Zobacz oddaj fartucha ponieważ jest to jedne z popularniejszych filmów w portalu.

Jeśli śmieszny film jest zabawny tylko dla określonej grupy odbiorców np. kolegów z pracy czy też policjantów wcale nie oznacza że nie jest śmieszny dla pozostałych. W rankingu filmów prezentujemy materiały według np. popularności o konkretnych osobach np. o Chucku Norrisie, bądź też o medialnym wydarzeniu, premierze czy przeróbce telewizyjnego programu. Popularność tematyczna filmów zmienia się z czasem, w określonym czasie pojawiają się wciaż nowe filmy stanowiące formę zabawnego komentarza wobec codziennej rzeczywistości.

Śmieszne filmiki

Śmieszne filmiki

Na naszej witrynie wynajdziesz najlepsze smieszne zdjecia w internecie. Wszystkie kompletnie gratis. Jeżeli chcesz poprawić sobie samopoczucie ewentualnie Twoim bliskim to wstąp na naszą witrynę a bez wątpliwości na twojej buzi pojawi się uśmieszek, jaki będzie Ci asystował poprzez cały dzień. Co więcej na naszej witrynie znajdziesz smieszne filmiki download a także smieszne filmiki youtube, które znajdziesz np. tu wprawią w dobry humor każdego ponuraka.