Archiwa

Kursy dla fizjoterapeutów

Kursy dla fizjoterapeutów

W poprzednim wpisie poruszaliśmy zagadnienie kursów dla fizjoterapeutów. Dzisiejszy stanowi kontynuację tematyki, w którym przedstawimy Państwu kolejne kursy dla fizjoterapeutów organizowane przez Centrum Wiedzy Praktycznej.

Przypominamy, że nasze kursy dla fizjoterapeutów odbywają się nie tylko w Warszawie, ale również w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach

1) Kurs powięziowy- kurs dla fizjoterapeutów, lekarzy, rehabilitantów, terapeutów manualnych. Składa się z 2 części ( łącznie 4 dni) Pełna nazwa kursu dla fizjoterapeutów to: Bezpośrednie techniki powięziowe z wykorzystaniem modelu FDM.

2 Kurs medycyna sportowa- kurs dla fizjoterapeutów, osteopatów, terapeutów manualnych na codzień pracujących ze sportowcami bądź zamierzających poszerzyć ofertę o nowe usługi. Kurs dla fizjoterapeutów trwa 3 dni i prowadzony jest przez osteopatę.

3 Kursy dla fizjoterapeutów rehabilitacji dzieci i niemowląt: W naszej ofercie znajdziecie trzydniowy, praktyczny kurs osteopatia w pediatrii, kurs osteopatia czaszkowo krzyżowa oraz kurs poświęcony prymitywnym odruchom

Więcej naszych kursów znajdziecie w zakładce ” Kursy dla fizjoterapeutów „

KURSY REHABILITACJI I FIZJOTERAPII