Archiwa

Counseling in Warsaw

Counseling in Warsaw

Pomoc psychologiczna dla par i małżeństw prowadzona przez dwójkę terapeutów: kobietę i mężczyznę.

Nierozwiązane trudności i konflikty w związku są najczęściej powodem, dla którego pałżonkowie lub partnerzy decydują się na skorzystanie z pomocy Centrum Rozwoju dla Par (innym powodem może być również szukanie dróg rozwoju relacji). Przyjmują one różny kształt: jawnych lub utajonych konfliktów, samotności, trudności seksualnych, stanów bardzo niskiego nastronu, kryzysu zaufania; niemożliwości wyjścia poza utarty – najczęściej destrukcyjny – sposób postępowania.Zwykle okazuje się jednak, że te problemu stanowią szansę nie tylko na odkrycie efektywnych rozstrzygnięć, ale na zbudowanie satysfakcjonującego związku, w którym obie strony mogą bardziej uczestniczyć i z którego mogą bardziej korzystać.

Pary udające się na psychoterapię par są w każdym wieku, pochodzą ze wszystkich warstw społecznych, są każdego wynania, są różnej orientacji seksualnej, czy zdrowia. Psychoterapia dostępna jest (też psychoterapia par Warszawa) w języku polskim i angielskim.

Centrum Rozwoju dla Par znajduje się w wyjątkowo spokojnej części centrum Warszawy, dostępne są publiczne miejsca parkingowe oraz dogodny dojazd transportem miejskim. Więcej informacji o Centrum, obszarach pomocy i informacjach praktycznych można dowiedzieć się na stronie.