Jeep Abonament

Jeep Abonament

Czy słyszałeś już może o najnowszym programie salonów Mercedesa Zasada Auto, czyli Jeep Abonamanet? Jest to nowatorska forma wynajmu samochodów terenowych. Płacisz co miesiąc stałą opłatę, dzięki czemu masz dobrą terenówkę stale pod ręką. Zakup samochodu może być dość dużym kosztem. Nie każdego też stać na to, by wiązać się kredytem na ten cel. Dlaczego więc nie pomyśleć o wynajmie długoterminowym?

W istocie Jeep Abonament to forma leasingu samochodowego, skrojona pod potrzeby nie tylko prywatnych konsumentów. Najwięcej korzyści daje osobom, które posiadają własną działalność gospodarczą, w której korzystają z samochodu. Dzięki temu tary wynajmu mogą oni wpisać w koszta i zwiększyć kwotę, w oparciu o której obliczany jest zwrot VAT-u.

Warto zaznaczyć, że taka forma finansowania jest dostosowana do naszej kultury i umysłowości młodych ludzi. Żyjąc w świecie, w którym mamy wiele dóbr do dyspozycji, nie ma sensu samo posiadanie ich. A że nie mogę korzystać ze wszystkiego naraz, wówczas nie ma potrzeby kupować na własność. Tak działa np. Spotify, ale też tak działa Jeep Abonament.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 07.11.2020 09:38:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz