Film Safety Experts

Film Safety Experts

Zdjęcia filmowe kręcone w ciężkich warunkach żądają nie tylko należytego podejścia, sprzętu i przygotowania, niemniej jednak także wsparcia znawców. Jest tak przede wszystkim, gdy kręcone są filmy wspinaczkowe. Jeżeli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie jedynie dla aktorów, niemniej jednak i operatorów i całej ekipy filmowej. Żeby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie tylko przekazywać, niemniej jednak również wzbudzać emocje, zawodowcy powinni w najwyższym stopniu skoncentrować się na własnej pracy. W takiej sytuacji niebezużyteczna jest pomoc zawodowców, dla których zabezpieczanie planu filmowego rodzaju Broad Peak Film to chleb powszedni.

Nasza oferta skierowana jest dla producentów filmowych, którzy wiedzą, jak ważne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego oraz którzy chcą dbać o ekipę filmową, pracować bez pośpiechu, bezpiecznie oraz w głównej mierze w oparciu o fizyczną oraz psychiczną pomoc doświadczonych osób, którym faktycznie wolno powierzyć życie.

Zabezpieczenia planu filmowego – czemu my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w naszym wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa. Nasz zespół to nie jedynie wykwalifikowani profesjonaliści, niemniej jednak oraz miłośnicy, jacy regularnie biorą uczestnictwo w eskapadach ratowniczych.

Jesteśmy pasjonatami – są pośród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści i instruktorzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków stworzonego przez nas teamu ma możliwość pochwalić się wielkim doświadczeniem nie tylko jeśli chodzi o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, niemniej jednak też filmy o wyprawach w góry. Bierzemy uczestnictwo w specjalistycznych kursach, żeby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na jakąkolwiek okoliczność.

Gigantyczny zakres kompetencji i zdobyte doświadczenie zezwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na nadzwyczaj trudnym, cyklicznie nieosiągalnym dla pospolitego człowieka obszarze, nie jedynie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Nasza oferta obejmuje nie jedynie zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności i doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi też w innych trudnych oraz niedostępnych miejscach.

Proponujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak:

  • dachy, mosty oraz konstrukcje fabryczne,
  • groty,
  • rzeki,
  • drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych i ekspedycjach, nasze umiejętności są bez ustanku rozwijane. W związku z tym mieliśmy przyjemność brać uczestnictwo w wielu projektach, zabezpieczając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie filmy jak:

  • Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)
  • Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad peak film – zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

W tym momencie mamy przyjemność oferować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego „Broad Peak”, reżyserii Leszka Dawida, z nadzwyczaj znaną polską obsadą. Premiera obrazu filmowego będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym opisem każdego z członków prowadzonej przez nas ekipy, sprawdzenia referencji i kontaktu w razie wątpliwości.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 21.10.2020 11:55:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz