Drukarnia Łódź

Drukarnia Łódź

Fachowa firma Inex druk zaprasza Państwa na swoją ciekawą stronę internetową. Firma ma długoletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła niemałe doświadczenie w branży. Uzyskała tytuł profesjonalnej a oprócz tego rzetelnej firmy, zarówno wśród klientów polskich jak a oprócz tego zagranicznych.

Firma Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum towarów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w dziedzinie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest nieustannie rozbudowywany. Posiada własne, profesjonalne studio projektowe oraz DTP/CTP.

Firma Inex druk to drukarnia opakowań. Jest spółką bardzo elastyczną a oprócz tego zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W szerokiej propozycji przedsiębiorstwa jest np. profesjonalne a oprócz tego szybkie drukowanie, oznacza to perfekcyjny nakład na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest szansa doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym a oprócz tego szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na składanie ulotek w wieloraki sposób. Inex nakład oferuje również uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, jak również klejenie wszystkich zadrukowanych towarów.

Na ich stronie internetowej firmy mogą Państwo zapoznać się z bogatą propozycją. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest również ogromny opis możliwości technologicznych tej uznanej a oprócz tego rzetelnej firmy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 29.12.2020 07:19:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz