Artroskop z sklepu endoskopy medyczne.eu

Artroskop z sklepu endoskopy medyczne.eu

W Koszalińskiej sklepie ServiceTech mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej przez strone endoskopy-medyczne.eu . Firma ServiceTech jest w stanie realizować zamówienie na każdy rodzaj endoskopu medycznego w wersjach nie autoklawowalnej.

Oprócz endoskopów medycznych zamówią tu Państwo: artroskop , źródła światła zimnego, kompletne tory wizyjne, światłowody do endoskopów zwykłe oraz autoklawowalne, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory , elektrody , uretrotomy optyczne , monitory medyczne i dużo wiecej.

Firmowy sklep posiada najlepszy poziom ceny do jakości na Polskim rynku i jako jedyni sprzedajemy endoskopy wyprodukowane w technologii okien lutowalnych w tak wyjątkowo niskiej cenie. Firma ma własny serwis, oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo niskich cenach dopasowanych do polskich realiów. Jak wiadomo często wpływ na decyzje o zakupie sprzętu ma dobry i szybki naprawa. Dla nowych klientów planujących zamówienie kompletnej wieży endoskopowej, torów wizyjnych przygotowaliśmy specjalną ofertę a dla powracających klientów mamy stałe rabaty oraz darmowe przeglądy sprzętu


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.96188, Długość geograficzna: 16.594930999999974

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 85 (ostatnio: 20.08.2020 12:09:14)
  • yahoo: 8 (ostatnio: 15.01.2018 15:54:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz